ARAM Multimedia

ARAM Multimedia

ul. Wspólna 57
05-075 Warszawa-Wesoła

Tel/Fax
+48 22 778 70 75
+48 22 773 53 18
+48 22 773 51 89

Mobile
0 601 705 805 - Event'y
0 601 325 425 - Event'y dział techniczny

info@aram.pl
www.aram.pl

Kurtyny diodowe LED

Kurtyny diodowe, dają olbrzymie możliwości kreacyjne, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno przy festiwalach i koncertach, imprezach firmowych, konferencjach, jak również przy nowoczesnej zabudowie stoisk targowych.

Kurtyny diodoweDzięki modułowej budowie, łatwości montażu i lekkiej konstrukcji zapewniają mnogość układów i konfiguracji. W połączeniu z nowatorskim projektem scenograficznym, nadają nowoczesny wymiar, innowacyjny styl i zupełnie odmieniają charakter wydarzenia.

Wykorzystania kurtyn LED nie musimy ograniczać wyłącznie do dużych spektakularnych wydarzeń, odznaczających się wysokimi budżetami i gigantyczną skalą. Posługując się nimi nawet w niewielkiej ilości, możemy osiągnąć pożądany efekt, odchodząc tym samym od typowych i opatrzonych propozycji aranżacji przestrzeni na imprezie firmowej, konferencji czy stoisku targowym.

W naszej ofercie znajdują się różne typy kurtyn diodowych, a każda z nich charakteryzuje się odmienną specyfiką. Zapytaj nas o propozycje ich wykorzystania na Twojej imprezie..

Linia

Nowa kurtyna diodowa o pixelu 8mm, z której można budować wygięte ekrany wysokiej rozdzielczości!
Hi-strip to linie video wysokiej rozdzielczości i jasności. Pojedyncza listwa ma długość 1,5m i pixel 12,5mm, można je z powodzeniem stosować na zewnątrz (IP65) łącząc w różnie nietypowe kształty.
Rewolucyjna i jedyna w swoim rodzaju kurtyna diodowa dostępna na polskim rynku. Żaden inny produkt tego typu nie oferuje tak dużych możliwości kreacyjnych.
Innowacyjne rozwiązanie bazujące na kostkach wypełnionych pikselami SMD, każda z nich może występować zarówno w gotowych ramach, jak i zupełnie niezależnie w indywidualnie przygotowanej zabudowie.
Modułowa kurtyna o niskiej wadze, doskonale sprawdzi się zarówno przy instalacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych, jako element scenografii, czy też wielko powierzchniowy ekran.
Horyzont SkyLED to kurtyna diodowa wykonana z wysokiej jakości miękkiego czarnego materiału z osadzonymi punktami świetlnymi.