ARAM Multimedia

ARAM Multimedia

ul. Wspólna 57
05-075 Warszawa-Wesoła

Tel/Fax
+48 22 778 70 75
+48 22 773 53 18
+48 22 773 51 89

Mobile
0 601 705 805 - Event'y
0 601 325 425 - Event'y dział techniczny

info@aram.pl
www.aram.pl

O nas

ARAM  to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju eventów, imprez, festiwali, targów, konferencji i programów telewizyjnych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowe nowoczesnych scenografii multimedialnych w modelu "od projektu do efektu" na eventy, gale, koncerty, festiwale a także scenografii telewizyjnej.

Bazując na ogromnej własnej bazie sprzętowej dostarczamy technologii  takich jak telebimy wielkoformatowe, kurtyny diodowe, projektory dużej mocy, systemy automatyki, kamery a także nagłośnienie i oświetlenie. W połączeniu z zespołem doświadczonych techników i realizatorów zapewniamy kompleksową usługę polegającą na wymyśleniu, przygotowaniu i realizacji każdego wydarzenia.

ARAM od wielu lat działa również w obszarze  sprzedaży i integracji profesjonalnych  systemów audio-wizualnych oraz nowoczesnych rozwiązań multimedialnych i oświetleniowych opartych o technologie diodowe. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu nietypowych instalacji wiemy w jaki sposób zaprojektować, przygotować, a następnie zainstalować wybrany sprzęt.

Wśród naszych klientów są agencje eventowe i reklamowe, firmy producenckie, stacje telewizyjne oraz duże i małe przedsiębiorstwa z różnych branż. W ciągu ostatnich lat obsługiwaliśmy takie wydarzenia jak: Sopot Festival, Opole, Sylwester z Dwójką, Wektory, Fryderyki, Telekamery, Teleturniej Voice of Poland, Gazele Biznesu oraz wiele innych.

ARAM  jako jedyna firma z Polski należy do ekskluzywnego międzynarodowego stowarzyszenia firm rentalowo-produkcyjnych PRG Alliance. Dzięki temu niemal w każdej części świata mamy zaprzyjaźnione firmy i osoby, z którymi doskonale się znamy i z których pomocą możemy podjąć się realizacji zlecenia dla Ciebie niemal w każdym kraju.

Odwiedź też naszą nową stronę na http://aram.eu