ARAM Multimedia

ARAM Multimedia

ul. Wspólna 57
05-075 Warszawa-Wesoła

Tel/Fax
+48 22 778 70 75
+48 22 773 53 18
+48 22 773 51 89

Mobile
0 601 705 805 - Event'y
0 601 325 425 - Event'y dział techniczny

info@aram.pl
www.aram.pl

Obsługa techniczna imprez

Obsługa imprez stanowi główną część naszej działalności. Jesteśmy związani z tą branżą od wielu lat i posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju eventów od konferencji przez programy telewizyjne po koncerty i festiwale.

Dowiedz się więcej o technologiach jakimi dysponujemy, rynkach, które obsługujemy oraz zobacz dotychczas zrealizowane przez nas eventy.


Istnieje wiele powodów przemawiających za skorzystaniem z usług naszej firmy. Dowiedz się dlaczego warto z nami pracować!

 

Zespół techników

Posiadamy zespół doświadczonych techników
Zespół zgranych techników to podstawa profesjonalnie zrealizowanej imprezy.
Nasi ludzie pracowali przy setkach imprez i nie istnieją dla nich rzeczy niemożliwe do wykonania.
 

Budżet

Dostosujemy się do Twojego budżetu
Niezależnie od wielkości imprezy jaką organizujesz, znajdziemy rozwiazania, dzięki którym osiągniesz zamierzony efekt i zmieścisz się w planowanym budżecie.
 

Organizacja pracy

Działamy sprawnie i efektywnie
Dzięki doskonałej organizacji pracy, jesteśmy w stanie podjąc się realizacji imprezy praktycznie z dnia na dzień. W kilka godzin przygotujemy to co innym zajmuje zdecydowanie dłużej.

Konkurencja

Wyprzedamy konkurencję
Przodujemy w nieustannej walce o prym w posiadaniu innowacyjnych i najnowocześ- niejszych technologii na rynku. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania niedostępne nigdzie indziej.

Zaplecze sprzętowe

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym
W branży obsługi technicznej nic nie jest tak istotne jak klasa stosowanego sprzętu oraz kompleksowość świadczonych usług. Korzystamy wyłącznie z niezawodnego sprzętu i sprawdzonych dostawców.